Międzynarodowy Marsz o Wolność Warszawa 21.11.2020

21.11.2020 o godz. 12:00 odbędzie się kolejny Międzynarodowy Marsz o Wolność w Warszawie.

Międzynarodowy Marsz o Wolność – globalny sprzeciw wobec polityki rządu krajowego oraz politycznych i finansowych sił globalnych w kwestii COVID-19, stosowania niewiarygodnych testów PCR, nieuzasadnionych naukowo obostrzeń oraz bezprawnie stosowanych restrykcji, co prowadzi do paraliżu systemu opieki medycznej, edukacji, rujnuje firmy i gospodarkę, pozbawia ludzi poczucia bezpieczeństwa i środków do życia oraz buduje państwo totalitarne zagrażając zdrowiu i życiu.

Spotykamy się w Parku Skaryszewskim vis a vis stadionu narodowego na zgromadzeniu spontanicznym protestując również przeciw wydanemu przez Urząd Miejski m.st. Warszawa zakazowi zgromadzenia.

Park Skaryszewski im. Ignacego Jana Paderewskiego
al. Jerzego Waszyngtona, 00-999 Warszawa

Pinezka
https://maps.app.goo.gl/QyMH1DLgc6CYWZwX7

Dołącz do wydarzenia na Facebooku. https://fb.me/e/dcFMIFmU9

Wydarzenie ma charakter pokojowy. Odcinamy się od wszelkich aktów agresji i przemocy apelując do każdego uczestnika o przyjęcie funkcji straży marszu oraz dziennikarzy obywatelskich.

Nie dajmy powodów do

  • użycia gazu (zabierz google, chusteczki lub płyn neutralizujący, sól fizjologiczną, chusteczki niemowlęce do przemycia twarzy – nie wodę!)
  • użycia armatek wodnych (zabierz płaszcz przeciwdeszczowy, ubrania na zmianę)
  • zatrzymań (nie odmawiaj wylegitymowania, opuść zgromadzenie gdy zauważysz akty przemocy lub prowokacje) – gdybyś jednak został zatrzymany głośno krzyknij swoje imię i nazwisko, zapisz wcześniej na ręce telefon do adwokata)

Każdej władzy zależy na tym żeby kontrolować ludzi za pomocą strachu. Nie daj sobą manipulować!

Wzywamy do wycofania totalitaryzmu pod pozorem epidemii! https://www.petycjeonline.com/stopcovid1984

https://fb.me/e/dcFMIFmU9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *