IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień 6.06.2020

IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień ma się odbyć 6 czerwca 2020 r. o godz. 12:00 w Warszawie, w całej Polsce oraz w innych państwach. Dołączenie do wydarzenia potwierdziła Bułgaria, Ukraina, Kanada, Irlandia i Wielka Brytania. Czekamy na kolejne państwa! Niech ten protest stanie się wyrazem społecznego sprzeciwu w każdym zakątku Ziemi!

Naszym celem jest fundamentalna wolność, sprzeciw wobec planów globalnej  kontroli i przymusu procedur medycznych, w tym szczepień wyrażony w globalnym apelu do wszystkich rządów i parlamentów świata www.vaccineappeal.com

Polski Minister Zdrowia Łukasz Szumowski w imieniu polskiego rządu powiedział jednoznacznie – wszyscy Polacy muszą być „wyszczepieni”, co zgodnie z planami BIlla Gatesa, ma potwierdzić elektroniczny certyfikat, a jego brak wiązać się z dyskryminacją i ograniczeniem podstawowych praw.

Taki sam totalitarny przekaz za globalistami jest powielany przez polityków na całym świecie. Mimo, że lekarze i naukowcy ostrzegają – nie ma szans na bezpieczną i skuteczną szczepionkę! Przeczytaj tutaj http://vaccineappeal.com/?p=23

Tylko razem możemy to powstrzymać!

Do udziału w wydarzeniu zaprasza nieformalna inicjatywa International Revolution for Choice oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP – każdego bez względu na wiek, światopogląd i poglądy polityczne, jak co roku apelując do całego świata o udział, żeby protest miał charakter globalnego sprzeciwu wobec przymusu szczepień.

Generowany medialnie „kryzys koronawirusowy“ i szczepionki mają być wykorzystane do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli i wdrażania totalitarnych rozwiązań. 


Więcej informacji tutaj https://stopnop.com.pl/protest-2020/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *